O nas

Zakuski.pl to projekt powstały w oparciu o wiarę w to, że możemy zmienić nasze przyzwyczajenia żywieniowe na lepsze. Otworzyliśmy go przy pomocy swoich przyjaciół, entuzjastów, tak jak i my zmęczonych zalewem niezdrowych słodyczy i brakiem wyboru. Wszyscy kochamy jedzenie, chcieliśmy smaczniej i zdrowiej podjadać w pracy.

Nasze kubki smakowe (i obwód talii) cierpiały przez przeciętne przekąski. Pomyśleliśmy, że możemy to zrobić o wiele lepiej!

Zaczęliśmy więc wymyślać przekąski, które będą zarazem różnorodne, smaczne, ale i zdrowe. Staraliśmy się też stworzyć najlepszy sposób na dostarczenie ich zapracowanym smakoszom takim jak my.

Powstały Zakuski.pl! Zaczęliśmy tworzyć dedykowane, spersonalizowane przekąski dla wymagających i dbających o zdrowie.

Na bieżąco staramy się tworzyć nowe przekąskowe przepisy i wysyłać je do Was w zakuskowych pudełkach. Każde pudełko jest ręcznie przygotowane z wyselekcjonowanych produktów i spersonalizowane.

Mamy nadzieję, że Zakuski.pl spełniają Wasze wysokie standardy i pomagają w utrzymaniu zdrowej, zbilansowanej diety na co dzień.

Głęboko wierzymy, że nasze społeczeństwo zasługuje na lepsze i zdrowsze jedzenie. Liczymy, że wspólnie będziemy na nowo odkrywać naturalne, pyszne przekąski, jakie zapewniła nam natura.

Cheers!

Zespół Zakuski.pl