Jak to działa

Jak to działa /

Czym są Zakuski.pl?

Jesteśmy manufakturą zdrowych i smacznych przekąsek, które wysyłamy pocztą bezpośrednio do Ciebie, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w pracy. Nasz zespół stale pilnuje, aby każde pudełko Zakusek było idealnie zbilansowane dla zdrowej diety. Mixy przekąsek za każdym razem się zmieniają, w środku znajduje się ponadto spersonalizowana ulotka oraz serwetki. Zaskoczy Cię to, jak bardzo zróżnicowane są przekąski, które oferujemy w pudełkach: od egzotycznych jagód Goji, mango, kiwi i daktyli po lokalną żurawinę i jabłka, ponadto różnego typu orzechy, pestki i bakalie.

Gdzie moje pudełka mogą być dostarczone?

Zakuski dostarczamy do wszystkich miast i miasteczek w Polsce. Listę obsługiwanych miejsc można również sprawdzić pod adresem http://www.inpost.pl/fileadmin/pdf/Lista_miast_obslugiwanych.pdf

Ile kosztuje przesyłka?

Przesyłka jest zawsze DARMOWA, niezależnie od abonamentu i miejsca w kraju.

Czy muszę być obecny, aby odebrać przesyłkę?

Nie, pudełka Zakusek są wysyłane przez InPost i nie wymagają potwierdzenia odbioru. Pudełko zostało specjalnie zaprojektowane tak, aby mieściło się w Twojej skrzynce pocztowej.

Kiedy będą dostarczane moje pudełka?

Pudełka Zakusek są dostarczane przez InPost razem ze zwykłą pocztą, tj. od poniedziałku do soboty, każdego dnia w roku kiedy odwiedza Cię listonosz.

Jakie jedzenie mogę dostać?

Oferujemy zdrowe, naturalne jedzenie, pyszne orzechy, nasiona, suszone owoce, bakalie i inne naturalne smakołyki. Lista naszych produktów stale się wydłuża. W pudełkach trafiają się też egzotyczne przekąski jakich nie znajdziecie w żadnym lokalnym sklepie – zakuski indyjskie, boliwijskie, południowochińskie, brazylijskie, tajlandzkie, amerykańskie i inne.

Czy muszę sam komponować skład swojego pudełka?

Nie, możesz zdać się całkowicie na nas – sami skomponujemy pudełko dla Ciebie, tak, abyś za każdym razem otrzymał odpowiednio lekkie i zdrowe przekąski. Z każdą kolejną dostawą będziemy Cię miło zaskakiwać.

W jaki sposób płacę za pudełka?

Zapłaty dokonujesz przelewem bankowym w chwili złożenia zamówienia. Potrzebujesz jedynie karty kredytowej lub debetowej. Oferujemy również płatności przez DotPay. Tym sposobem pudełko jest tańsze, niż w opcji za pobraniem. Natychmiast po otrzymaniu zamówienia przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowane pudełko Zakusek.

Czy mogę zamówić pudełka na kilka adresów jednocześnie?

Tak, można dodać wiele adresów do konta, możesz wysłać pudełka do kogo chcesz, gdziekolwiek w kraju.

Czy mogę zamówić więcej niż jedno pudełko dziennie?

Oczywiście, możesz zamówić ich tyle ile chcesz, każdego dnia. Czemu nie zamówić kilku dodatkowych pudełek dla przyjaciół z pracy?

Czy moje pudełka zmieszczą się w skrzynce pocztowej?

Tak, zaprojektowaliśmy je od podstaw, każde pudełko powinno zmieścić się w standardowej skrzynce pocztowej.

Co się stanie, jeśli poczta zastrajkuje?

Jeśli wystąpi jakakolwiek siła wyższa związana z działaniem poczty to powiadomimy Cię o tym. Twoje zamówienie będzie zrealizowane tak szybko jak to możliwe

Czy moje pudełko nadaje się do recyklingu?

Tak. Prosimy, korzystaj z tej możliwości. Pudełko jest ponadto biodegradowalne.

Co zrobić, jeśli wystąpił jakiś problem z moim zamówieniem?

Wtedy jak najszybciej kontaktuj się z nami – tutaj.